PDA

Դիտել ողջ տարբերակը : Trafficking



Garun
23.12.2007, 23:08
ես ունեմ հայկական դօմեն եվ քիչ առաջ ստացա նամակ կոնտակտ ֆորմա-յի email-ի վրա

մի մեղադրեք ինձ
գրողը հավանաբար պիսսս ախպար է
կեսը չեմ հասկացել
դնում այստեղ. միգուցե ինչ որ մեկի ծիծաղը կամ կարեկցանքը տեղի տա ... կամ ...



Subject Trafficking

Subject: Cheikh Khalifa ben Zayid Al Nahyan Cheikh Muhammad ben Rachid Al-Maktumi

Message: nranz asek polor Hayasdaniz marmnavadcarnerun azad togh anen 24 jamiz turs hanen arabagan jergrneriz,16 daregan 21 daregan intch vor mdazum ek polornal Dubai'um en Najezek:You Tube Videoner:DesertNights Part1-6 a&b ajl mi tujladrek votch mi odar jergir gnan polor bornigneri spirkihat gananz al anhanksdaznum en al islmao-trka-arabagan hokiner asdvazajin.Vertch dvek al nor martaser Bedutyun mi indrezek desak vonz Levon jev Robert i hed zpuhiner chadazan,garkin azkaser megun indrek herik e ajl ...Dubai 'iz 1O Mill.$ bedk tche arnek,hibados al bedk tche hon 100 % or mi gisbannen jergirnin hay zpuhi e lezvaz,Armavian Dubai schvert togh tchi gadare..arkilek hon Hayer anbadiv en Hayasdaniz ajl votch mi mart bedk tche gna...


սկզբում ինձ թված թե աֆրիկյան ստանդարտ նամակ է, հետո նոր հասկացա որ հայերեն է :-)

IP : 91.165.250.233 {de france :-)}

Արամ
23.12.2007, 23:12
լօօօլ, forward արա գրի լավ կլինի:

Cassiopeia
23.12.2007, 23:18
Թեման փակվում է: Նմանատիպ քննարկում կարող եք գտնել այս ('http://cpanel.host.am/~akumb/showthread.php?t=1357&highlight=%D5%A9%D6%80%D5%A1%D6%86%D5%AB%D5%AF%D5%AB%D5%B6%D5%A3')թեմայում

Արամ
23.12.2007, 23:19
Ուրա?:angry