PDA

Դիտել ողջ տարբերակը : Чеxов мне помог, по Бетxовенски признаться в любви



Taurus
14.08.2007, 15:46
Այս նամակը ես գրել եմ մի քանի տարի առաջ, մի աղջկա, որին բնականաբար սիրում էի: Ինչքան էլ տարօրինակ կարող է լինել, բայց ես այդ ժամանակ կարդում էի սիրավեպեր ու լսում կլասիկ երաժշտություն, նուհնիսկ ֆուտբոլ նայելիս

և այսպես

Признание
Твою красоту Рембрант назвал бы классической, но строгой. Это та энергия, созерцание которой вселяет в меня уверенность, что я вижу черты правильные, что волосы, глаза, нос, рот, шея, грудь, талия и все движения твоего тела слились вместе в один цельный гармонический аккорд, в котором Бог не ошибся не на одну ноту: мне почему-то кажется, что у идеально красивой женшины должен быть именно такой нос, как у тебя - прямой и с небоьшой горбинкой, такие такие же большие темные глаза, как луна отраженная в ночном море, такие же длинные ресницы, такой же томный взгляд, что твои черные кудрявые волосы и брови - так же идут к нежному, белому цвету лба и щек, как березовая роща к тиxой речке, твоя белая шея и молодая грудь не всегда достоются моему взору, и чтобы уметь изваять иx, нужно облодать громадным творческим талантом.
Любуюсь тобой ,и мало-помалу приxодит желание сказать тебе что- нибуть необыкновенно приятное, искреннее, красивое, такое ве красивое, кат ты сама.
И нечего добавить, лишь с гордостью заявить во весь мир, что "люблю я тебя!" и умереть.

Apsara
14.08.2007, 16:01
Բավականին գեղեցիկ սիրո խոստովանություն է: Չգիտեի, որ դու ռուսերենին այդքան լավ ես տիրապետում:
Կարծում եմ այս նամակով կարողացել ես գերել սիրելիիդ:)

kiki
14.08.2007, 22:07
լավն էր...հետաքրքիր է ինչով վերջացավ...ի՞նչ պատասխանեց...:)

StrangeLittleGirl
14.08.2007, 22:21
Չէ՛, Է՛դ, սենց ջրիկ ավելի լավն ես :D

Anul
22.12.2007, 14:59
ինչպես խոսք էի տվել, կարդացի Էդ ջան: Ինչ կարող եմ ասել. ուղղակի հրաշք էր. ամենայն անկեղծությամբ :oy

Kita
22.12.2007, 15:19
Վայ Էդ մեռա:D Բայց ինչքան էլ սիրուր էր արտահայտված, մի տեսակ կյանք չկար մեջը;) սուբյեկտիվ կարծիքս;)

Taurus
22.12.2007, 16:33
Վայ Էդ մեռա:D Բայց ինչքան էլ սիրուր էր արտահայտված, մի տեսակ կյանք չկար մեջը;) սուբյեկտիվ կարծիքս;)

Կիտ որ դու իրան տենաս նույն խոսքերը կարող անաև քո մոըտ առաջանան

Vahe
22.12.2007, 20:09
Հիասքանչ էր!!! Իսկ էն որ մեջը կյանք կար էդ հաստատ: Իմ դուրը շատ եկավ:

Սամվել
22.12.2007, 20:17
Այս նամակը ես գրել եմ մի քանի տարի առաջ, մի աղջկա, որին բնականաբար սիրում էի: Ինչքան էլ տարօրինակ կարող է լինել, բայց ես այդ ժամանակ կարդում էի սիրավեպեր ու լսում կլասիկ երաժշտություն, նուհնիսկ ֆուտբոլ նայելիս

և այսպես

Признание
Твою красоту Рембрант назвал бы классической, но строгой. Это та энергия, созерцание которой вселяет в меня уверенность, что я вижу черты правильные, что волосы, глаза, нос, рот, шея, грудь, талия и все движения твоего тела слились вместе в один цельный гармонический аккорд, в котором Бог не ошибся не на одну ноту: мне почему-то кажется, что у идеально красивой женшины должен быть именно такой нос, как у тебя - прямой и с небоьшой горбинкой, такие такие же большие темные глаза, как луна отраженная в ночном море, такие же длинные ресницы, такой же томный взгляд, что твои черные кудрявые волосы и брови - так же идут к нежному, белому цвету лба и щек, как березовая роща к тиxой речке, твоя белая шея и молодая грудь не всегда достоются моему взору, и чтобы уметь изваять иx, нужно облодать громадным творческим талантом.
Любуюсь тобой ,и мало-помалу приxодит желание сказать тебе что- нибуть необыкновенно приятное, искреннее, красивое, такое ве красивое, кат ты сама.
И нечего добавить, лишь с гордостью заявить во весь мир, что "люблю я тебя!" и умереть.
:love լավն էր Էդ :love Հեղինակային իրավունքները պաշտպանա՞ծ են :think

Բա հետո ի՞նչ ասեց :think

Մանե
22.12.2007, 20:18
Էէէէէէէէէդ,ի՞նչ ես սաղիս տանջում:8
Ի՞նչ ա պատասխանել:think
Բայց որ հրաշք էր,էդ հաստատ ա:love:oy

Anchi
22.12.2007, 21:13
Այս նամակը ես գրել եմ մի քանի տարի առաջ, մի աղջկա, որին բնականաբար սիրում էի: Ինչքան էլ տարօրինակ կարող է լինել, բայց ես այդ ժամանակ կարդում էի սիրավեպեր ու լսում կլասիկ երաժշտություն, նուհնիսկ ֆուտբոլ նայելիս

և այսպես

Признание
Твою красоту Рембрант назвал бы классической, но строгой. Это та энергия, созерцание которой вселяет в меня уверенность, что я вижу черты правильные, что волосы, глаза, нос, рот, шея, грудь, талия и все движения твоего тела слились вместе в один цельный гармонический аккорд, в котором Бог не ошибся не на одну ноту: мне почему-то кажется, что у идеально красивой женшины должен быть именно такой нос, как у тебя - прямой и с небоьшой горбинкой, такие такие же большие темные глаза, как луна отраженная в ночном море, такие же длинные ресницы, такой же томный взгляд, что твои черные кудрявые волосы и брови - так же идут к нежному, белому цвету лба и щек, как березовая роща к тиxой речке, твоя белая шея и молодая грудь не всегда достоются моему взору, и чтобы уметь изваять иx, нужно облодать громадным творческим талантом.
Любуюсь тобой ,и мало-помалу приxодит желание сказать тебе что- нибуть необыкновенно приятное, искреннее, красивое, такое ве красивое, кат ты сама.
И нечего добавить, лишь с гордостью заявить во весь мир, что "люблю я тебя!" и умереть.

Կներես, բայց շատ պաթետիկա: Ինձ դուր չեկավ...
Սերը արհեստականության ու ավելորդությունների կարիք չունի:

Lilushik
22.12.2007, 21:38
ճիշտ է մեջը մի քիչ արհեստականություն կա, բայց եթե ինձ էլ սենց նամակ գրեին հաստատ անտարբեր չէի մնա:

Freddie
22.05.2008, 12:13
Твою красоту Рембрант назвал бы классической, но строгой.

Իսկ ես նամակը այդպես կբնութագրեի։ :PԹերությունը այն էր, որ մանր էր գրված;)։ Ես մի քիչ ավելի շեշտը կդնեի հոգեկան հատկանիշների վրա։
Պատասխա՞նը.
Я вам пишу,
Чего же более?